Każdy cel jest możliwy do zrealizowania. Trzeba jedynie odnaleźć właściwą drogę, która do niego prowadzi. A potem konsekwentnie nią podążać.
Dawid Walc, CEO
Develsoft Team

Nasza firma

Nasza firma działa od 2007 roku. Jesteśmy dostawcą oraz integratorem systemów informatycznych klasy ERP. Posiadamy autoryzacje Dystrybutora dla systemów COMARCH Optima i XL, enova365, PC Market. Pracowaliśmy również z systemami WAPRO, Symfonia, INSERT, SOGA, SOHO, GASTRO. Od 2011 roku prowadzimy projekty wdrożeniowe głównie w oparciu o oprogramowanie ERP enova365. Nasz zespół łączy pasje do nowych technologii z doświadczeniem w klasycznych procesach biznesowych. Nasi konsultanci posiadają szeroką wiedzę z obszarów IT, procesów sprzedażowych, finansów, księgowości, zarządzania zasobami ludzkimi. W połączeniu ze wsparciem naszych kluczowych partnerów technologicznych, oferujemy skuteczne i sprawdzone rozwiązania z dziedziny oprogramowania ERP. Dokładamy starań, aby nasi Klienci dysponowali aktualnymi narzędziami i technologiami, które poprawią standard oraz zapewnią stabilną i bezpieczną platformę softwarową w ich codziennej pracy.

Nasze wartości

1 LUDZIE – nasi pracownicy, nasi klienci, nasi partnerzy, nasze rodziny, nasze społeczeństwo. Uważamy, że w kontekście każdego działania najważniejszą wartością jest człowiek. Najcenniejszym doświadczeniem są wzajemne relacje. Najbardziej satysfakcjonująca jest skuteczna pomoc innym w rozwiązywaniu ich problemów. 

2 WIEDZA – to kluczowa wartość na jakiej opieramy działania biznesowe. Kooperując z różnorodnymi podmiotami, realizując projekty dla małych i średnich firm lub dużych korporacji, dbamy aby stale się uczyć. Również od naszych partnerów biznesowych. W efekcie wykorzystujemy synergię wiedzy w każdym kolejnym wyzwaniu przed jakim staje nasz zespół.  

3 ROZWÓJ – jest istotą naszych działań. Wierzymy, że ogranicza nas tylko wyobraźnia, a stawiane przed nami zadania, będą stymulowały rozwój nie tylko nas samych, ale także naszych partnerów biznesowych. 

Warto z nami współpracować ponieważ oferujemy:

Doświadczenie

zdobywane od ponad 10 lat przy realizacji wymagających projektów IT

Kompetencje

potwierdzone certyfikatami krajowymi i międzynarodowymi

Wiedzę o produkcie

ugruntowaną poprzez szkolenia i warsztaty oraz zweryfikowaną pozytywnie przez naszych Klientów

Wsparcie merytoryczne

w obszarach technologicznych i biznesowych

Wsparcie developerskie

naszego zespołu programistów wyspecjalizowanych w technologiach C#, HTML5, ASP.NET, T-SQL

Skuteczne metodologie

prowadzenia projektów informatycznych, które gwarantują sukces wdrożenia

DEVELSOFT – Innowacyjny partner enova365

Nasza oferta obejmuje m.in.

  • dostarczanie oprogramowania wspierającego zarządzanie w obszarach: sprzedaż i logistyka, księgowość, HR – zarządzanie zasobami ludzkimi (Kadry i Płace), zarządzanie projektami i zadaniami, bezpieczeństwo danych
  • obsługę pełnego cyklu wdrożenia systemów informatycznych od etapu analizy przedwdrożeniowej, poprzez dostarczenie rozwiązania i sprzętu, migrację danych, szkolenia użytkowników, uruchomienie systemu, aż do usług wsparcia po zakończeniu projektu
  • modelowanie procesów biznesowych w przedsiębiorstwie w oparciu o narzędzia informatyczne
  • usługi konsultingowe w zakresie IT/ICT, łącznie z opracowaniem strategii informatyzacji
  • usługi związane z pozyskiwaniem funduszy unijnych na informatyzację
  • outsourcing usług informatycznych

Partnerzy technologiczni